Choose a searcher ×

Kožené bundy 

Kožené bundy

Módne trendy sa rýchlo menia, no ak chcete ostať „in“ dlhšie ako len jednu sezónu, oblečte sa do koženej bundy. Vyberte si koženú bundu, ktorá vám najlepšie vyhovuje a zodpovedá oblečeniu, ktoré už máte. Čierna je vo všeobecnosti najlepšia voľba, hodí sa prakticky ku všetkému, preto bundu využijete na maximum. Alebo vyskúšajte hnedú. Ak sa na to...

Módne trendy sa rýchlo menia, no ak chcete ostať „in“ dlhšie ako len jednu sezónu, oblečte sa do koženej bundy. Vyberte si koženú bundu, ktorá vám najlepšie vyhovuje a zodpovedá oblečeniu, ktoré už máte. Čierna je vo všeobecnosti najlepšia voľba, hodí sa prakticky ku všetkému, preto bundu využijete na maximum. Alebo vyskúšajte hnedú. Ak sa na to cítite, môžete siahnuť i po farebných kožených bundách.

Ak sa chystáte nosiť koženú bundu, chce to sebadôveru. Kožená bunda je odvážnym kusom oblečenia.

Výhodou kožených búnd je, že čím sú staršie, tým vyzerajú lepšie, ak sa o ne dobre staráte.

Kožená bunda by mala sedieť presne na telo, priliehavo, ale nie pevne. Už pri kúpe treba myslieť na to, či chcete nosiť pod bundu ešte sveter alebo mikinu, aby nebola príliš voľná.

Kožená bunda je mimoriadne praktický odev a pretože je z prírodného, ​​organického materiálu, je priedušná a pohodlne sa nosí.

Kožené bundy 

 Filter ×
Kategórie
Veľkosť
Farba
Ročné obdobie