Choose a searcher ×

Zimné bundy 

Zimné bundy

Životný štýl počas zimy a príležitosť, na ktorú sa nosí, zohráva hlavnú úlohu pri výbere zimnej bundy. Je totiž rozdiel, či vystúpite z auta a prejdete po ulici pár metrov, alebo či strávite vonku desiatky minút. Pred chladom a poveternostnými podmienkami najlepšie ochráni dlhšia bunda, ktorá je navyše voľnejšia, aby sa pod ňu pohodlne pomestili...

Životný štýl počas zimy a príležitosť, na ktorú sa nosí, zohráva hlavnú úlohu pri výbere zimnej bundy. Je totiž rozdiel, či vystúpite z auta a prejdete po ulici pár metrov, alebo či strávite vonku desiatky minút. Pred chladom a poveternostnými podmienkami najlepšie ochráni dlhšia bunda, ktorá je navyše voľnejšia, aby sa pod ňu pohodlne pomestili iné vrstvy. Ale na čo je voľná a dlhá bunda, ktorá len zavadzia, ak strávite väčšinu času v aute. Vtedy si môžete dovoliť aj zimnú bundu, ktorá perfektne sadne na postavu.

Zimné bundy spája jedno - mali by byť dostatočne ľahké. To ich odlišuje od kabátov. Vlastne ich odlišuje viac vecí! Jednou z nich kapucňa, ktorá chráni pred snehom, či dažďom (napr. aj s modernou kožušinou). Ďalšou odlišnosťou sú vrecká, s ktorými vám kľúče neprederú podšívku ako na kabáte.

Zimné bundy 

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
 Filter ×
Kategórie
Veľkosť
Farba
Ročné obdobie