Choose a searcher ×

Mikiny bez kapucne 

Mikiny bez kapucne

Mikina bez kapucne je náhradou svetra. Základný rozdiel je v materiále a v tom, ako muž v oblečení pôsobí. Mikina je z hrubšej bavlny, aby zahriala. Pokiaľ nemá kapucňu, štýlovo ju zaradí okrem strihu, potlače a materiálu, aj druh patentu okolo krku alebo stojačik. Mikina je pohodlná časť oblečenia a komu nesedí štýl svetrov a golierov, vyberie ...

Mikina bez kapucne je náhradou svetra. Základný rozdiel je v materiále a v tom, ako muž v oblečení pôsobí. Mikina je z hrubšej bavlny, aby zahriala. Pokiaľ nemá kapucňu, štýlovo ju zaradí okrem strihu, potlače a materiálu, aj druh patentu okolo krku alebo stojačik. Mikina je pohodlná časť oblečenia a komu nesedí štýl svetrov a golierov, vyberie si mikinu z ponuky v eshope streetstyle.sk.

Na doma, na voľný čas alebo na cvičenie postačí aj jednoduchá mikina bez goliera a zapínania. Ak chcete, aby mikina nepôsobila fádne a nepripomínala sveter, pouvažujte nad modelmi s rôznymi druhmi zapínania, s rôznymi dĺžkami a smermi zipsov. Ponúkame voľnejšie alebo priliehavé strihy. Ak niekomu zavadzia na mikine kapucňa, ale chce mať krk v teple, ocení mikiny so stojačikom alebo s „komínom“ so šnúrkou na stiahnutie.

Mikiny bez kapucne 

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 Filter ×
Kategórie
Veľkosť
Farba
Ročné obdobie